Ödeme Seçenekleri

3M HİJYEN olarak ödemelerinizi güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmek için ziyaretçilerimize sunduğumuz ödeme yöntemlerimiz;

– Havale/EFT ile
– Kredi Kartı ile ödeme seçenekleridir.

“Toplu Alımlarınız için Teklif İste Modülümüze kullanabilirsiniz.”

Havale/EFT ile Ödeme

Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde, ödeme onayının en çok 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 2 iş günü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmektedir.

Havale ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki sipariş numaranızı ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

EFT ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki sipariş numaranızı ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Havale veya EFT ile yaptığınız Ödemeler için sistem tarafından %1 oranında indirim uygulanacaktır.

Havale veya EFT ile yapmış olduğunuz ödemelerde ödeme sürecini hızlandırmak amacıyla Hesabım Sayfasında yer alan Havale Bildirimi kısmından ilgili siparişinizi seçip tarafımıza bilgilendirme mesajı gönderebilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz bankaların hesap numaraları:

ZİRAAT BANKASI

Hesap Adı: MİNA CEVHER ÜRETİM MADEN SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ.
Şube: 1783-BELEDİYE/ ADANA ŞUBESİ
IBAN: TR72 0001 0017 8395 6817 6850 01

Kredi Kartı ile Ödeme

3M HİJYEN üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, siparişinize ilişkin ödemenizi kredi kartınızla online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde; gerekli durumlarda, bankanızda kayıtlı iletişim bilgileri aracılığıyla sizlerle irtibata geçerek ödeme onayı istenebilir. Banka sipariş onayı sisteme düştükten sonra siparişiniz hazırlanma ve gönderi sürecine girecektir.

ÖZEL ÜRÜNLER