• Kargo Teslimat Ücretleri 

Adana ve Kayseri İçi
200 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir.

Adana ve Kayseri Dışı
200 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak anlaşmalı kargoyla teslim edilecektir.

Not: Kargo ücreti konusunda karşılaştığınız beklenmedik durumlarda lütfen     destek@3mhijyen.com adresinden müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

  • 1 Günde Teslimat Hakkında Detaylar 

www.3mhijyen.com ’dan dan satın almış olduğunuz ürünlerin kargo firmasına teslim süresi en erken 1(bir) iş günüdür. Gün içerisinde 16.00’dan sonra vermiş olduğunuz siparişler, 1 gün sonra işleme alınır. Adana ve Kayseri içi gönderilerin teslimatları 3M HİJYEN araçları ile gerçekleştirilir. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanacak istisnai durumlar bildirilecektir. Adana ve Kayseri dışı gönderiler ise anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla gerçekleştirilir.

Teslimat adresinin bulunduğu ilin Adana ve Kayseri’ye uzaklığına göre, gönderilerin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir. Ödeme seçeneği, havale/EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın  hesaplarımıza ulaşması ve siparişlerin onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.

Resmi tatil ve hafta sonu günleri “1 günde teslimat” kapsamı dışındadır.

  • 3M HİJYEN Kargo Gönderimi

3M HİJYEN’den satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşması için;  Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız.

  • Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir sorunda, ilgili departmanda görevli arkadaşlarımız sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle sistemimize belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğruluğundan emin olunuz.

Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilmektedir. Kargo şubesinden teslimat uygulamamız yoktur. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir.

Köy ve kasabalara teslimatlar da Ek kargo ücreti tarafınıza yansıtılacaktır. Görevli arkadaşlarımız bu tarz durumlarda tarafınızla iletişime geçecektir.

ÖZEL ÜRÜNLER